Avon Üyelik İptali

Avon üyelik iptaliAvon üyelik iptali, avon üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum, avon firmasından şikayetçi olan temsilcilerin en çok araştırdığı konulardan biridir.

Bu yazımızda “Avon üyelik iptali nasıl yapılır?” sorusuna cevap arayacağız…

Avon kozmetik firması, doğrudan satış firmaları arasında hem dünyada hem de ülkemizde birinci sıradaki yerini korumaktadır.

Fakat Avon ve Oriflame gibi firmalara üye olanlar çeşitli sıkıntılardan dolayı üyeliklerini iptal ettirmek isterler. Bunlardan en önemlisi ise kendilerinden habersiz olarak; kayıt oldukları takım öncülerinin, bu kişilerin üzerinden sipariş vermesi durumudur.

Avon firmasından yaptığı üyeliğin silinmesini ya da iptalini isteyen temsilcilerin genel olarak şikayeti şu şekilde: “Ben Avon’a üyeyim fakat beni üye yapan üst sponsorum, benim adıma firmadan ürün istiyor. Ben de bu yüzden iptal ettirmek istiyorum şeklinde.”

Bu tarz olaylar dolayısı ile üye olan kişi, Avon temsilciliğini sonlandırmak istiyor.

Kişinin hiç haberi olmadan, takım öncüsü o kişinin adına sipariş verir ve üyenin evine istemediği ürünler gelir. Bu durumda temsilci ya da üyenin aklına yapılacak ilk şey olarak “Avon üyelik iptali” gelecektir…

Avon firmasından temsilci olarak, üyelik iptalini isteyen kişiler neler yapmalı? Hangi numaraya başvurmalı ve hangi şartları yerine getirmelidir?

 • Avon üyelik iptali için firmayı aramanız gerekmektedir. Borcunuzun olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Borcu olan kişiler üyelik iptali gerçekleştiremezler.
 • Eğer borcunuz olmadığı tespit edilirse, temsilciliğinizin iptali için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.
 • Şirketi şu numaradan arayabilirsiniz: 0212 473 11 11

Lütfen iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra, karşınıza çıkan zorlukları ya da işlemin kolaylığını burada aşağıdaki bölümden yorum yazarak paylaşırsanız; bu konuyu araştıran arkadaşlar için yol gösterici olur…

Avon üyelik iptali konusunda sizlere yardımcı olabilmişizdir umarız…

Kolay gelsin…

Avon Üyelik İptali” üzerine 117 düşünce

 1. Esra çınar

  Üyeliğimin iptal olmasını istiyorum lütfen iptal edermisiniz iki defa fax çektim iptal olmadı

 2. Zelal

  Beni zorlan teşfik ettiniz bidahamı asla resmen milleti dolandırıyorsunuz vijdanınız para olmuş yazık günah be

 3. Dilek

  Temsilci numaram 19634643 ….bir hafta öncede fax çektim .. Üyeliğin iptali için….zorla üye yaptılar …zamanım yok çalışıyorum…..üyeliğin iptalini istiyorum….fax çekmeme rağmen üyelik iptali gerçekleşmiyorsa bu benim suçum değil

 4. Dilek

  Avon üyeliğimin iptalini istiyorum…..1 hafta öncede faks çektim…..hala iptal edilmemişse sorumlısu ben değilim…..faxın aslı bende…..fax çekmeme rağmen eğer hala üyeysem ve adıma herhangi bir işlem yapılıyorsa sorumluluk kabul etmiyorum….hakkımı ararım….

 5. pervin gül

  Takim öncusu satış yapamayacagimi soyledigim halde beni kayit etti hiç siparis vermedim ben yogun calisma sartlarindan dolayi iptal etmenizi istiyorum ilginiz icin simdiden tesekkur ediyorum

 6. armağan

  avon üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum yetkili kişilerin bilgisine teşekkür ederim…

 7. dilek

  Temsilcim iptal olduğunu söyledi fakat hala katolog geliyor .Borcum yok telefona cevap vermiyosunuz. Faksta çektim .Sorun çıkarsa mesuliyet kabul etmiyorum. Temsilci numaram 17340795 üyelik iptalimi istiyorum.

 8. dilek

  hastalığım nedeni ile uğraşamıyorum üyeliğimin iptalini en kısa sürede gerçekleştirilmesini istiyorum

 9. Derya

  Uyeligimin iptalini istiyorum hiç vaktim yok fax çektim yaklaşık 10 gün önce 1 haftadır arıyorum telefon acilmiyor 02124731111 nasıl ulasacalsak avona bilemedim hiçbir şekilde sorumluluk almıyorum fax sa dönüş yapilmadi..

 10. eşref ceyhan

  avon üyeliğimin iptalini istiyorum temsilcimin uyumsuz olmasından dolayı

 11. eşref ceyhan

  takım öncümle uyumsuz olması nedeniyle üyeligimin iptalini istiyorum temsilci no 18206027

 12. Hümeyra babayusuf

  Üyelige dün başvurmuştum ama eşimle sorun yaşadık iptalimin gerçekleşmesini istiyorum yapılırsa çok sevinirim

 13. Hümeyra babayusuf

  Daha dün başvurmuştum ama büyük sorunlar oldugu için üyeligimin iptalini istiyorum

Bir Cevap Yazın

Yorumlarınızı ya da sorunlarınızı, buradan bize iletebilirsiniz...