Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı Kayseri

Ev hanımları, genelde evde iş imkanı aramalarını çok yaparlar çünkü ev bütçesine katkıda bulunmak isterler…

Ev hanımlarına evde iş imkanı kayseri şehrimizde de çok büyük öneme sahiptir. Ticaret şehri olarak bilinen Kayseri, ev hanımlarına sağladığı evde iş imkanlarına da sahiptir.

Ev hanımlarına evde iş imkanı sağlamak, aslında pek de mümkün değildir. Bunu ev hanımlarının kendilerinin başarması gerekmektedir.

Bunun için de pek çok yol vardır. Bunlardan bir tanesini sitemizde gündeme getirdik. Evden yemek yaparak, ek iş imkanı.

Kayseri; İzmir, İstanbul ve Ankara’dan sonra 4. büyük şehir olmaya adaydır. Bunu da şehirde yapılan, yeniliklere, araştırma ve geliştirmeye verdikleri öneme borçlular.

Kayseri’de çok yakında faaliyete girecek bir iş imkanı, Kayseri’deki ev hanımların yepyeni bir iş fırsatı olacaktır. Kayseri’de çalışmaya başlayacak olan firma, daha sonra tüm Türkiye’ye yayılacaktır.

Lütfen bilgilerinizi yorum olarak, yazınız; iş başlandığı zaman sizlere bilgi verelim.

Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı Kayseri” üzerine 161 düşünce

 1. elif

  kayseride yasıyorum 1 arkadaşımla birlikte evde iş yapmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim

 2. Nebahat Samur

  evde her türlü işi yapa bilirim elim çok hızlıdır nikah şekeri ve benzeri işler boncuk işleme vs yaparım oya dantel ve bilimum örgü yaparım.

 3. selma

  Ben acil ihtiyacım var bana dönerseniz sevinirim çalışmak isterim numaram 05512209224

 4. hatice

  ben ve arkadaşım birçok kez şekerleme yaptık halen daha tasarımını yapıyoruz farklı güzelliklerde kayseride çok tanınan biriyim bende bu işte varım diyorum face adresim hatice gardenyadanda ulaşabilirsiniz

 5. ersin koçyiğit

  slm boncuk işlemesi yapılacaktır yılın 12 ayı iş imkanı evde 3-5 bayan ekibi olan bayanlara iş verilir lütfen çalışmak isteyen arkadaşlar acil bi şekilde arasınlar evlerine işi getirir götürürüz ekibi olanlara — irtibat no- 05418590860 gönül beyan

Bir Cevap Yazın

Yorumlarınızı ya da sorunlarınızı, buradan bize iletebilirsiniz...