Etiket arşivi: avon üyelik iptali nasıl yapılır

Avon üyelik iptali nasıl yapılır? Avon’daki üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum, ne yapmalıyım? Avon temsilciliğimin iptalini istiyorum diyenler için…

Avon Üyelik İptali

Avon üyelik iptaliAvon üyelik iptali, avon üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum, avon firmasından şikayetçi olan temsilcilerin en çok araştırdığı konulardan biridir.

Bu yazımızda “Avon üyelik iptali nasıl yapılır?” sorusuna cevap arayacağız…

Avon kozmetik firması, doğrudan satış firmaları arasında hem dünyada hem de ülkemizde birinci sıradaki yerini korumaktadır.

Fakat Avon ve Oriflame gibi firmalara üye olanlar çeşitli sıkıntılardan dolayı üyeliklerini iptal ettirmek isterler. Bunlardan en önemlisi ise kendilerinden habersiz olarak; kayıt oldukları takım öncülerinin, bu kişilerin üzerinden sipariş vermesi durumudur.

Avon firmasından yaptığı üyeliğin silinmesini ya da iptalini isteyen temsilcilerin genel olarak şikayeti şu şekilde: “Ben Avon’a üyeyim fakat beni üye yapan üst sponsorum, benim adıma firmadan ürün istiyor. Ben de bu yüzden iptal ettirmek istiyorum şeklinde.”

Bu tarz olaylar dolayısı ile üye olan kişi, Avon temsilciliğini sonlandırmak istiyor.

Kişinin hiç haberi olmadan, takım öncüsü o kişinin adına sipariş verir ve üyenin evine istemediği ürünler gelir. Bu durumda temsilci ya da üyenin aklına yapılacak ilk şey olarak “Avon üyelik iptali” gelecektir…

Avon firmasından temsilci olarak, üyelik iptalini isteyen kişiler neler yapmalı? Hangi numaraya başvurmalı ve hangi şartları yerine getirmelidir?

  • Avon üyelik iptali için firmayı aramanız gerekmektedir. Borcunuzun olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Borcu olan kişiler üyelik iptali gerçekleştiremezler.
  • Eğer borcunuz olmadığı tespit edilirse, temsilciliğinizin iptali için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.
  • Şirketi şu numaradan arayabilirsiniz: 0212 473 11 11

Lütfen iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra, karşınıza çıkan zorlukları ya da işlemin kolaylığını burada aşağıdaki bölümden yorum yazarak paylaşırsanız; bu konuyu araştıran arkadaşlar için yol gösterici olur…

Avon üyelik iptali konusunda sizlere yardımcı olabilmişizdir umarız…

Kolay gelsin…